SPRZEDAŻOWE

„Gpony gponami, światłowody światłowodami, ale jak nie będziemy mądrze sprzedawać, to jedynie będziemy generować sobie koszty, a nie wysycać rynek. W dobie coraz tańszego internetu każda złotówka zaoszczędzona na abonamencie jest na wagę złota. To może by tak… sprzedawać drożej? Przedłużać drożej? Nie schodzić z cen? Żonglować argumentami sprzedażowymi, by dopasować ofertę do potrzeb klienta, broniąc jednocześnie ceny? A może dodatkowo chcecie, by Wasi pracownicy wrócili pełni energii do pracy? Jeśli tak, to mamy dla Was sprawdzone szkolenie, które standardowo jest w cenie 2490 zł, a my je mamy dla Was ze specjalnym rabatem dla MiŚOT!

Łapcie więc tę okazję, bo teraz za 3-dniowe szkolenie zapłacicie: – za pierwszą osobę: 1490 zł netto / 3 dni – za drugą osobę z tej samej firmy: 990 zł netto / 3 dni – za trzecią osobę z tej samej firmy: 0 zł / 3 dni (!)
Gdzie takie szkolenie? Są dwa terminy i dwa miejsca:
Przykona, k/Uniejowa, woj. wielkopolskie w terminie 4-6 lutego 2019
Czechowice-Dziedzice, k/ Bielska-Białej, woj. śląskie w terminie 25-27 lutego 2019
Na każdym z terminów: limit 15 miejsc (!); na każdy z terminów możliwe jest również dofinansowanie do 80% z BUR lub do 100% z KFS. Przy rezerwacji miejsc pamiętajcie, by powołać się na iNET – wtedy otrzymacie specjalny rabat.
Jeśli chcecie, żebyśmy do Was przyjechali z takim szkoleniem – piszcie na biuro@deseven.pl.

* * *