W dniach 6-10 grudnia 2021 r. Polska będzie gospodarzem Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021. Spotkamy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Warto pamiętać, że Szczyt Cyfrowy ONZ nie kończy się 10 grudnia. 10-12 grudnia odbędzie się tzw. IGF After Party – weekend pełen innowacyjnych dyskusji i ciekawych aktywności dla młodych programistów z całego świata!

Mamy nadzieję, że spotkanie w Polsce, w 2021 r., będzie okazją do wyjątkowo ciekawych dyskusji i dobrych decyzji. Spotkajmy się w MCK Katowice!

Hasło konferencji to Internet United (tłum. zjednoczony internet) – łączący wszystkich swoich użytkowników w jedną społeczność odpowiedzialną za jego kształt i funkcjonowanie. To nasze wspólne marzenia, pomysły, potrzeby i działania tworzą internet przyszłości!

Podczas kryzysu związanego z COVID-19 internet okazał się pomocny w organizacji naszego życia w stopniu, którego nie przewidywaliśmy jeszcze kilka miesięcy temu. Potwierdziło to jego ogromną wartość dla nas wszystkich. Funkcjonujemy w cyfrowym świecie i potrzebujemy w nim zarówno wolności i otwartości, jak i bezpieczeństwa.