Od kilku lat branża ISP dąży do ścisłej współpracy, tworząc różnorakie grupy operatorskie, oferując swoje usługi pod jednym, wspólnym szyldem, a nawet dzierżawiąc swoje sieci na rzecz innych operatorów. Skupimy się dzisiaj na tym ostatnim zagadnieniu, które kryje się pod nazwą BSA.

Coraz większa rzesza operatorów decyduje się na podpisaniu umowy BSA z innymi operatorami. Do skutecznej współpracy w ramach BSA niezbędne jest narzędzie, które pozwoli na ewidencjonowanie klientów, przychodów i rozliczeń.

Co prawda można realizować to w zewnętrznym oprogramowaniu lub nawet w Excel’u, ale optymalnym rozwiązaniem jest realizowanie wszelkich ważnych procesów w jednym systemie.

Na potrzeby powyższego zagadnienia, stworzyliśmy w net360 dedykowany moduł wspierający współpracę z dowolnym operatorem w ramach BSA.

Jak to działa?

Moduł pozwala na dodawanie klientów do bazy ze specjalnym oznaczeniem „BSA”. Takich klientów możemy dowolnie wyszukiwać na liście klientów i filtrować według różnych parametrów. Podczas dodawania klienta podajemy podstawowe dane: nazwa klienta, adres instalacji, identyfikator BSA.

Ponadto, definiujemy specjalny cennik usług (jednorazowych oraz cyklicznych).

Na podstawie powyższych danych, można wygenerować fakturę oraz wyeksportować informacje niezbędne do uzupełnienia raportu wymaganego przez partnera.

Więcej szczegółów na temat powyższego modułu przedstawi nasz konsultant:

Tomasz Myśliwiec

tomasz@net360.pl

32 777 43 33

Zachęcamy również do zadawania pytań dotyczących net360 na stronie FAQ: https://net360.pl/#faq