26 iNET Meeting w Wiśle już za nami. Czas pełen wrażeń, spotkań, rozwoju i wymiany doświadczeń. Ciężko w kilku zdaniach podsumować to co działo się przez trzy pełne dni w Hotelu STOK. Finalnie ponad 500 uczestników wzięło udział w jesiennej konferencji, organizowanej przez iNET GROUP. Znaczna większość z nich stawiła się na rejestracji już w środowy poranek. 

Budowa stoisk, meldowanie w hotelu, relaks na basenie, a przede wszystkim brak wydarzeń przez okres ostatnich dwóch lat, to z pewnością główny powód tak dużej frekwencji. Prowadzone równolegle przez Michała Latuszewskiego i Piotra Pytla warsztaty także cieszyły się dużym zainteresowaniem. Bardzo dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i aktywne uczestnictwo. Warsztaty to przede wszystkim doskonała okazja do wymiany poglądów, pomysłów, sposobów postrzegania biznesu i lokalnych rynków. Z tego miejsca dziękujemy Kancelarii KLARP i zespołowi TWOI EKSPERCI za profesjonalizm i przekazaną wiedzę.

Gdyby jednak myśleć tylko o merytorycznym aspekcie i technologii… cóż, styki mogłyby się przegrzać. Na szczęście organizator konferencji pomyślał także o tym, gwarantując Wam wyśmienitą zabawę i oprawę podczas wieczornego Before Party w chacie grillowej. Tutaj szczególne podziękowania należą się Agencji Eventowej HEVENT

Czwartkowe, oficjalne rozpoczęcie konferencji zapoczątkowało serię prelekcji, które odbywały się przez cały dzień, równolegle na dwóch salach. Zaraz po przemówieniu i powitaniu gości przez Grzegorza Szeligę z iNET Group na scenę wszedł gość specjalny – DAWID TOMALA, złoty medalista olimpijski w chodzie na 50km Tokio 2020! Opowiedział on o swojej drodze do najcenniejszego, sportowego trofeum i podzielił się motywującymi radami, które swoje zastosowanie znaleźć mogą także w biznesie. Biznes pojawia się tutaj nieprzypadkowo, ponieważ był to jeden z kluczowych tematów poruszanych na obu scenach. Technologie, sprzedaż, prawo, marketing, zarządzanie, panele dyskusyjne, motywacja, tego również nie zabrakło i każdy mógł znaleźć na 26iM coś dla siebie. Wysoki poziom prezentacji i zaangażowanie uczestników były dla nas doskonałą nagrodą, rekompensującą wyzwania i trudy organizacji przedsięwzięcia na tak szeroką skalę w bardzo niepewnych czasach. 

W tym miejscu podziękowania należą się naszym złotym sponsorom – firmie XBEST.PL oraz BATNA24 za nieocenione wsparcie, a także firmie ACNET, która zadbała o właściwe wyposażenie sal prelekcyjnych, podpięcie prezentacji prelegentów i live stream na kanały social media iNET Group!

Pamiętamy również o pozostałych, łącznie ponad 50 Partnerach, bez których to wydarzenie nie byłoby możliwe. Świetne stoiska i ekspozycje, profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, aktywność i budowanie nowych relacji biznesowych. Naszą wdzięczność wielokrotnie wyrażaliśmy w korytarzach i przy stoiskach oraz podczas wieczornej gali 26 iNET Meeting, wspieranej przez wieloletniego Partnera naszych wydarzeń, XBEST.PL. Doskonała atmosfera, świetne jedzenie i piracka oprawa z licznymi konkursami, aktywnościami i zabawami to cechy charakterystyczne tej słynnej już imprezy.

Dopieszczając tradycyjną formułę Meetingów, zadbaliśmy o właściwy rozkład tematów także podczas ostatniego dnia eventu. Na Sali Panelowej dominował blok prawny. Rozmawialiśmy o odszkodowaniach, ulgach podatkowych, windykacji czy ogólnych zasadach bezpieczeństwa. Sala prelekcyjna natomiast pękała w szwach od opowieści pasjonatów takich jak Wojciech Kujawa, który opowiadał o swojej największej pasji, którą jest spadochroniarstwo. Rafał Zimnik pokazał nam jak dobrze się odżywiać i budować formę pod okiem trenera personalnego.

Wciąż docierają do nas pozytywne reakcje na nową formę w postaci prelekcji pozornie niezwiązanych z branżą, a jednak cieszących się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników.

Więcej szczegółów o przebiegu konferencji, relacje z Before i Best Party, a także komentarze z pierwszej ręki znajdziecie w kolejnych wydaniach iNEWS. 

Zachęcamy także do śledzenia facebookowego profilu iNET Group na którym cyklicznie pojawią się materiały foto-video wyprodukowane przez naszego długoletniego partnera – Kopalnię Kreatywną.

Na koniec, chcemy podziękować Uczestnikom. Uczestnikom przez duże „U”, którzy nie tylko tłumnie pojawili się w Wiśle, ale aktywnie uczestniczyli w konferencji. To dla nas duża wartość i kolejne, cenne doświadczenia. 

Do zobaczenia na kolejnym, wiosennym 27 iNET Meetingu!