Dystrybutor kabli i akcesoriów światłowodowych, firma xbest.pl ma przyjemność zaproponować najnowszy produkt z rodziny nasłupowych mufo-przełącznic, oznaczony jako Tracom FTTX MDU G24-24S BLACK.

Obudowa posiada stopień ochrony IP65 i wykonana jest z wysokiej jakości materiału, odpornego na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych takich jak promieniowanie UV, wysokie (+60°C) i niskie (-40°C) temperatury oraz substancje chemiczne. Wymiary mufy wynoszą 385.5×232×130.5 mm.

Mufa została wyposażona w 2 porty magistralne z dławikami PG (11,5 mm). Kable klienckie można wprowadzić przez jeden z 16 portów, a na środku mufy znajdziemy dodatkowe 8 portów co daje możliwość wyprowadzenia aż 24 kabli abonenckich.

Mufę wyposażono w trzy tacki światłowodowe o łącznej pojemności do 36 osłonek spawów (przy podwójnym ułożeniu) oraz uchwyty na splittery optyczne. Ponadto posiada panel mogący pomieścić do 24 sztuk adapterów SC/APC simplex.

Montaż światłowodów magistralnych ułatwiają metalowe uchwyty wraz z opaskami ślimakowymi, a wszystkie metalowe komponenty wykonane zostały z materiałów odpornych na korozję. W konstrukcji mufy nie mogło zabraknąć sprawdzonego rozwiązania z poprzednich modeli jakim jest klamrowy mechanizm zamykania.

Montaż mufy jest możliwy przy użyciu dedykowanych uchwytów słupowych (do zakupienia osobno, dostępne w ofercie xbest.pl), dzięki czemu możliwe jest jej sprawne zdejmowanie ze słupów telekomunikacyjnych – bez konieczności rozcinania taśmy stalowej. Komfort prac serwisowych dodatkowo zwiększa blokada pokrywy uniemożliwiająca samoistne zamknięcie. Dodatkowo całość zamykana jest śrubą imbusową.

Pełna oferta produktów marki Tracom dostępna jest na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat aktualnych cen oraz dostępności muf światłowodowych FTTX MDU G24-24S BLACK oraz innych.