Już niedługo, bo w dniach 22-24 września będziemy mieć okazję po 2 latach spotkać się w Wiśle, w ramach 26. iNET meeting. W ciągu tych trzech dni wysłuchacie wielu ciekawych prelekcji, zażyjecie relaksu, a przede wszystkim zobaczycie “co w branży piszczy”.

Jednym z tegorocznych partnerów wydarzenia jest Tenda. To powstały w 1999 roku wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań sieciowych. Doskonałe parametry, stabilny sygnał, łatwość użycia i instalacji, najwyższa jakość i konkurencyjne ceny są wspólnymi cechami wszystkich produktów firmy. Dzięki ogólnoświatowym kanałom dystrybucyjnym firma Tenda dystrybuuje produkty do ponad 100 krajów na całym świecie. Do trzeciego kwartału 2014 r. całkowita sprzedaż w Tenda wyniosła ponad 500 milionów produktów.

Na iNET meeting Tenda wystawi swoje produkty na stoisku nr S8

Co ciekawego u Tendy?

Produkty Tenda obejmują routery AX/AC/N, systemy mesh WiFi AX/AC, router mobilne (przenośne lub szerokopasmowe), przełączniki, szerokopasmowe CPE, AP bramy, PLC czy kamery IP.

Wśród szerokiej gamy produktów możemy znaleźć ciekawe modele, np. dwupasmowy, gigabitowy router AC1200 Tenda AC8, który klienci chwalą sobie za połączenie wydajności z przystępną ceną. Zostało to też potwierdzone przez portale branżowe w testach, choćby przez Benchmark.pl, który przyznał mu dwie nagrody w kategoriach “super opłacalność” i “dobry produkt”. Router bowiem posiada również szereg funkcji usprawniających korzystanie z sieci, m.in.: MU-MIMO, harmonogram WiFi, sieć gości, filtrowanie klientów czy inteligentną priorytetyzację ruchu na obu pasmach 2,4 GHz i 5 GHz.

Innym produktem, który może zwrócić uwagę jest system WiFi w technologii mesh AC1200 Tenda MW5c. 3-pak tych urządzeń może pokryć zasięgiem nawet do 300 metrów kwadratowych powierzchni. Każda z jednostek została wyposażona w gigabitowe porty, co pozwala maksymalnie wykorzystać usługi szerokopasmowe. Warto wspomnieć, że dzięki technologii mesh użytkownik może płynnie poruszać się po domu w ramach jednej sieci. Nie następuje tu przełączanie pomiędzy różnymi sieciami, jak w przypadku tradycyjnego routera z dodatkiem repeaterów.

Co poza Tendą?

Na konferencji Tenda pojawi się także z produktami pochodzącymi od bliźniaczej marki – IP-COM. Powstała ona w 2007 roku jako odpowiedź dla klientów wymagających niezawodnych sieciowych rozwiązań w profesjonalnych środowiskach biznesowych. 

Dobrym przykładem ich rozwiązań jest chociażby trzypasmowy, bezprzewodowy system WiFi AC2600 IP-COM EW12. Podobnie jak w przypadku modelu Tenda MW5c producent posłużył się technologią mesh, która zapewnia szerokie pokrycie sygnałem w takich miejscach jak np. biura, restauracje i tym podobne. Gigabitowe porty ponownie gwarantują pełne wykorzystanie prędkości łącza.

Zapraszamy na stoisko Tenda/IP-COM, na którym znajdziecie więcej informacji o ich rozwiązaniach przeznaczonych zarówno dla małych, jak i dużych klientów.

Przypominamy, że pełna oferta firmy dostępna jest pod adresami:

TENDA:
https://www.tendacn.com/pl
IP-COM:
https://ip-com.com.cn/en/

Wszystkich zainteresowanych współpracą z marką tenda, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: poland_office@tenda.cn lub zapraszamy na nasze stoisko podczas Targów iNET meeting – stoisko nr S8. Zapraszamy.