Spokojnie, spokojnie. Hotel STOK wciąż pozostaje otwarty dla przyjezdnych, a nasz Meeting w obecnej chwili pozostaje niezagrożony. 

Ciasno w Hotelu STOK, ponieważ wykupiliście już wszystkie opcje noclegowe na dzień „0” konferencji, czyli z 22 na 23 września! 

WOW! To naprawdę robi wrażenie! Oznacza to także problem dla spóźnialskich. Jako iNET Group z chęcią pomożemy przy rejestracji hotelu na właściwe wydarzenie (23-24.09) ponieważ tutaj mamy jeszcze garstkę pokoi, ale niestety w dzień Before Party polecić możemy już tylko pobliskie pensjonaty. Istna klęska urodzaju 🙂

Jakby tego było mało… Na 1,5 miesiąca przed konferencją zamknęliśmy także obie Sale Wystawowe. Ponad 40 wystawców w jednym miejscu – Hasło „Wisła pęka w szwach” pasuje tutaj idealnie!

Obiekt jest Wam pewnie doskonale znany. Wiecie, że jego rozległe korytarze ciągną się przez setki metrów na kilku piętrach. Postanowiliśmy zatem nie zamykać się na hol główny hotelu.

Dla spóźnialskich wystawców otwieramy kolejną przestrzeń na poziomie -1 tuż przy Sali Prelekcyjnej! 

Dołącz zatem do grona 40 wystawców i skorzystaj z ostatniej okazji zaprezentowania produktów i usług Swojej firmy w tym przełomowym wydarzeniu!