To co dzieje się na świecie w obecnych czasach potrafi przysporzyć nam naprawdę sporych zawrotów głowy. Z jednej strony znikają obostrzenia, a kolejne zakazy w znacznym stopniu zostają poluzowane, z drugiej zaś sytuacja w naszym kraju wciąż wydaje się niestabilna.
O tym, jak wyglądać będzie 26 iNET MEETING rozmawiamy dzisiaj z Pawłem Kuciębą – Dyrektorem Operacyjnym w iNET GROUP Sp. z o.o.

iNEWS: Cześć Pawle, witam Cię ponownie na łamach naszego tygodnika.
Paweł Kucięba: Cześć, naprawdę cieszę się, że znów możemy porozmawiać!

iN: Pawle, nie owijajmy w bawełnę tylko zacznijmy z grubej rury. Czy iNET Meeting przeżyje? Czy 26 edycja tej konferencji nie okaże się pechowa?
PK: Co do tego, że iNET Meeting przeżyje nie mam żadnych obaw. Pandemia pokazała nam, że klientów, którzy nas otaczają cechuje naprawdę duży stopień wyrozumiałości i pokory do tego co nas obecne dzieje się wokół nas. Uczestnicy nie sygnalizują nam chęci rezygnacji z naszego wydarzenia. Razem z nami monitorują sytuacje w naszym kraju i dostosowują swoje plany na bieżąco z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Tak jest również w przypadku 26 iNET Meetingu i każdego kolejnego wydarzenia. Bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie naszych gości to dla nas rzecz najważniejsza.

iN: Pawle, taka postawa z pewnością jest słuszna. Czy oznacza to, że najbliższa konferencja się odbędzie?
PK: Mamy naprawdę sporo pracy, ale wykonujemy ja sumiennie od A do Z przygotowując się do wrześniowego wydarzenia. Czasu jest sporo, pomysłów również, a chęci? Ich chyba jest najwięcej! 

iN: Rewelacja, powiedz nam coś więcej na temat daty i miejsca planowanego wydarzenia.
PK: 22 – 24 września. Dobrze znany i lubiany HOTEL STOK w Wiśle. Cały zespół pracuje naprawdę intensywnie. Zmieniamy także klimat i zakopujemy marzenia o Hawajach. Na to przyjdzie jeszcze czas 🙂

iN: Zmieniacie klimat? Co to oznacza? Muszę zacząć myśleć nad swoim ubiorem i dodatkami do niego. Powiedz coś więcej!
PK: Rajska wyspa, ogromny port z okrętami naszych sponsorów i piracki okręt iNET Group! Podkreślę, że będzie to rajska, ale także bezpieczna wyspa! Zostajemy w klimacie ciepła, słońca i dobrego nastroju. Szukamy skarbów, imprezujemy w świetnym porcie i przechodzimy z okrętu na okręt, aby poznać oferty towarów proponowanych przez ich załogi.

iN: Co skłoniło Was do powrotu do Hotelu STOK w Wiśle?
PK: Przede wszystkim jakość tego obiektu i jego przestrzeń. Konferencje tutaj zawsze odbywały się na najwyższym poziomie, wystawcy mieli wystarczającą ilość miejsca na prezentowanie swojej oferty, a sale były w pełni wyposażone. Do dobrego dobrze się wraca, to chyba w największym stopniu brane było pod uwagę przy wyborze obiektu.

iN: Czy planujecie okrojoną wersję wydarzenia, czy zarówno prelekcje jak i stoiska pozostaną w niezmiennej formie?
PK: Nie ma czasu na okrojone wydarzenia 🙂. Działamy na 100%, spodziewamy się naprawdę sporej frekwencji. Będzie czego posłuchać, co pooglądać i przede wszystkim będzie z kim porozmawiać. Brakuje nam tego od dłuższego czasu i robimy to po prostu dla Was!

iN: Co z imprezą wieczorną? Powróci stare, dobre Best Party?
PK: Oczywiście. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym głównym partnerem firmą xbest.pl i pracujemy nad tym wieczorem. Każda z tych imprez to było naprawdę mocne wydarzenie z ciekawymi atrakcjami. Nie zawiedziemy Was i tym razem.

iN: Wygląda to naprawdę świetnie. Przy obecnym braku wydarzeń stacjonarnych takie spotkania są całkowicie bezcenne. Uważasz, że Wasi klienci powinni widzieć tutaj jedynie szansę na potencjalny rozwój?
PK: My damy Wam bezpieczną wyspę w postaci w pełni przygotowanego obiektu, procedury, które pozwolą oszczędzić czas przy rejestracji, a wy ze swojej strony odwdzięczycie się zawrotną frekwencją (na to liczę 🙂). Każdy jest mile widziany

iN: Pawle, często pada pytanie o rejestracje, które wciąż widnieją w waszym systemie. Co z takimi osobami?
PK: Jeśli nie składałeś rezygnacji to dla nas traktowany jesteś jako gość. Twoja rejestracja z opcjami, które wybrałeś pozostaje, a ty nie musisz się o nic martwić. Wystarczy, że faktura zostanie przez Ciebie uregulowana i już możesz pakować się na wybrany środek transportu morskiego by bezpiecznie dobić do brzegu 26 iNET Meetingu.

iN: Super sprawa! Pawle, zachęciłeś mnie do przyjazdu i spędzenia tych 3 dni z wami. Niestety nie rejestrowałem się na ostatnią konferencję i będę całkowicie nowym uczestnikiem. Gdzie mogę to zrobić?
PK: Rewelacja! Nową rejestrację otwieramy 28.05 o godzinie 00:01. Standardowo zapraszamy na stronę 26 iNET Meetingu. Oczekuj także maila. Zawarte będą w nim wszelkie instrukcje. Jeśli natomiast masz jakieś problemy, wątpliwości czy też pytania odezwij się bezpośrednio do mnie: pawel.kucieba@inetgroup.eu

iN: Bardzo dziękuję. Czego powinienem Wam życzyć?
PK: Przede wszystkim pogody 😊 Na wszystko inne będziemy przygotowani. Wystarczy 20c i piękne słoneczko – bo przecież piraci lubią ciepłe, egzotyczne wysepki!

iN: Zatem pędzę szukać opaski na oko i kompletować swój skarb. Do zobaczenia!
PK: Widzimy się 22 września w Hotelu STOK w WIŚLE! Z pewnością zawitam na Wasz pokład!