20 kwietnia – ta data z pewnością jest Wam już doskonale znana. Wtorek, bo dokładnie wtedy wystartuje 2 Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych to bardzo ważny dla branży dzień. Cztery dni pełne wiedzy, nauki, wymiany doświadczeń oraz nowych znajomości. Czego chcieć więcej?

Wielu z Was zapewne doskonale zna zalety wydarzenia organizowanego na wyspie Avatarland, jeśli natomiast ktoś przeoczył poprzednie edycje kongresu, spieszę z przypomnieniem.

JEDNO MIEJSCE – JEDNA WEJŚCIÓWKA

Jedno miejsce i jedna wejściówka na aż cztery dni wydarzenia! Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej przełomowej platformie, a dostaniesz uniwersalny login, który pozwala na swobodne przemieszczanie się w wirtualnych przestrzeniach. Cztery pełne dni, które nie zabiorą Wam cennego czasu w pracy. Agenda zaplanowana jest w taki sposób i podzielona na bloki czasowe po to, abyś pomiędzy spotkaniami spokojnie mógł wykonywać swoje codzienne obowiązki. Rejestruj się już teraz na www.2wkpt.pl

BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO

Wirtualne przestrzenie to miejsce w pełni bezpieczne do przeprowadzenia naszego wydarzenia. Palące tematy zmian w prawie telekomunikacyjnym oraz zmiany w naszej branży nie pozwalają na odkładanie stacjonarnego wydarzenia na kolejne, bliżej nieokreślone terminy. Kadra naszych trenerów, prelegentów i szkoleniowców zabierze ważny dla branży głos na wirtualnych deskach sceny AVATARLAND.

PLATFORMA AVATARLAND

Wirtualne Centrum Targowo-Konferencyjne AVATARLAND™ jest nową, europejską wersją platformy opartej o technologię VirBELA™.
Cała wirtualna wyspa będzie do Państwa dyspozycji, a nawigację po jej wszystkich zakamarkach ułatwi m.in. menu w języku polskim. Nie zabraknie też nowych atrakcji, rywalizacji i konkursów z nagrodami.

AGENDA WYDARZENIA

W agendzie całego wydarzenia znajdziesz tematy dla każdej z grup odbiorców – właściciele, sprzedawcy, obsługa klienta, technicy, a także marketingowcy i szkoleniowcy. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię tematy i udasz się do specjalnie zaprojektowanej sali, aby posłuchać co prelegenci mają Ci do przekazania.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Udowodnimy, że 2 Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych to nie tylko zabawa, a przede wszystkim solidna dawka wiedzy.

Śledź nasze socialmedia, sprawdzaj maila i czekaj na konkretne informacje o tym wyjątkowym wydarzeniu!

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i czekamy na Was 20.04 na znanej już wirtualnej platformie VirBELA, przy czym tym razem będzie to wyspa AVATARLAND – w całości spersonalizowana pod nasze wydarzenie. Dołącz do nas – www.2wkpt.pl


Czytaj także:
Agenda 2WKPT