~Marcin Sławek

Dużo czy mało? Jak obrót – to mało. Jak zysk – to świetnie. Ale nie będziemy dzisiaj rozmawiać o pieniądzach. Dzisiaj wrócimy do 2017 roku i pierwszego mailingu do operatorów, który w swojej nowej formie zapoczątkował Cyfrowy Tygodnik iNEWS. Pamiętacie naszą pierwszą publikację? W ramach małego przypomnienia – 7 mitów windykacji.

Od tego czasu miałem przyjemność tworzyć teksty, grafiki i multimedia, felietony, przeprowadzać wywiady i prezentować różne punkty widzenia na znane i nowe mechanizmy w branży telekomunikacyjnej. Do tego celu użyłem ponad 1,2 miliona znaków (wliczając spacje :). Kolejny milion to artykuły kolegów i koleżanek z zespołu redakcyjnego, publikacje partnerów i dostawców iNET GROUP, a czasem parafrazy, przedruki i załączone pliki.

Kolejne wydania iNEWS były dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale przede wszystkim możliwością na szeroką i stałą komunikację z Wami – twórcami rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Dzięki Cyfrowemu Tygodnikowi możemy prezentować skuteczne rozwiązania iNET GROUP, informacje o eventach i wydarzeniach, porady prawne, produkty i usługi liderów technologii.

Rok 2021 to rok zmiany warty. Dziękuję Wam za 3 wspólne lata i ponad 150 000 wyświetleń publikacji w dotychczasowych wydaniach. Cyfrowy Tygodnik iNEWS wchodzi w kolejny etap rozwoju pod nowym, redakcyjnym przewodnictwem Pawła Kucięby. 

Przed Wami więcej nowoczesnej technologii, więcej publikacji partnerów iNET GROUP i jak zawsze wysoki poziom cyfrowej komunikacji. Nowe kategorie i więcej multimediów, marketing świata online i aktualności prawne.