Co za dużo to niezdrowo

Nawet najlepszy stek może w końcu się przejeść, a najsłodszy napój zacząć smakować mdło i bez wyrazu. Dlatego nie zamierzamy po raz kolejny pisać w superlatywach o działaniach reklamowych iBOOK. Zamierzamy natomiast posłużyć się matematyką i dowieść dlaczego iBOOK to najlepsze rozwiązanie reklamowe dla ISP. Pokażemy również jak w 2021 zyskacie podwójnie. Ready? Steady? Go!

Gdy nie stać Cię na dział marketingu

Podsumujmy w skrócie działania reklamowe, które realizuje przeciętny operator w skali miesiąca:
– projekt ulotki (100zł)
– druk 5000 ulotek (300zł)
– 10 postów na facebooku (500zł)
– budżet reklamowy w internecie (0zł a szkoda)
– projekt banneru (100zł)
– druk banneru (200zł)

To razem daje nam 1200 zł (oczywiście netto), nie licząc kosztów dystrybucji ulotek. Te zależne są od nakładu, topografii obszaru i typu zabudowy. Jeśli odejmiemy od tego koszty druków, pozostaje nam skromna kwota 700 zł. Czy to zatem wystarczające, aby uzasadnić istnienie w firmie stanowiska „marketingowca”? Szczególnie gdy takie działania jak branding, identyfikacja, tworzenie promocji i kampanii i tak w większości przypadków wykonywane są przez właścicieli.
Patrząc z drugiej strony, delegowanie zadań projektowych pracownikom BOK czy sprzedaży to strzał w kolano własnego zarządzania i organizacji pracy zespołu.
A jak przedstawiają się finanse gdy korzystasz z iBOOK?

W 2021 dostajesz podwójnie

– 12 postów facebook, w 2021 dostępnych w dwóch wersjach. Sam zdecydujesz, który styl promocji lepiej odpowiada charakterowi Twojej marki.
– projekt ulotki
– projekt banneru
– projekt plakatu
– zarządzanie kontem reklamowym
– video reklamowe

A to wszystko za jedyne 742 zł/netto miesięcznie. A jeśli jesteś członkiem iNET GROUP, zainwestujesz jedynie 529 zł/netto miesięcznie. Zestaw to z kwotą 700zł – wyrażającą czas pracy Twojego pracownika, licencjami na oprogramowanie do tworzenia grafik i video, oraz z całą masą „tu i tam”, których nie widać na pierwszy rzut oka, a które negatywnie wpływają na efektywność Twoich działań. Masz ochotę na zmiany? Świetnie. W 2021 dostaniesz 2X tyle.

Złóż zapytanie ofertowe na iBOOK, kontaktując się z naszym Kierownikiem ds. Marketingu.

Alicja Bargielska-Famulok
Kierownik ds. Marketingu
email: a.bargielska@inetgroup.eu
Tel: +48 574 000 156


Czytaj także:
ZIMOWO DARMOWO
BEZPŁATNE MATERIAŁY REKLAMOWE