Wirtualne Centrum Targowo-Konferencyjne AVATARLAND™ jest nową, europejską wersją platformy opartej o technologię VirBELA™.
Cała wirtualna wyspa będzie do Państwa dyspozycji, a nawigację po jej wszystkich zakamarkach ułatwi m.in. menu w języku polskim. Nie zabraknie też nowych atrakcji, rywalizacji i konkursów z nagrodami.

Wirtualne przestrzenie biurowe:

Spotkamy się, porozmawiamy w grupach, będziemy razem!
Praca zdalna znów przynosi frajdę i poczucie jedności w zespole. Wspólna przestrzeń do pracy i networkingu – taki właśnie jest AVATARLAND

Wirtualne konferencje:

Pomimo braku możliwości organizowania imprez masowych, w przestrzeniach AVATARLAND spotkać może się nawet kilka tysięcy ludzi. Uczestnicy wchodzą w interakcję, mogą ze sobą rozmawiać w większych lub mniejszych grupach, mogą uczestniczyć w prelekcjach i panelach dyskusyjnych. To nie webinar. To realne doświadczenie obecności na konferencji.

Wirtualna Edukacja:

AVATARLAND to najlepszy sposób na zintegrowanie i pracę grupową uczniów i studentów przy nauce zdalnej. Uczestnicy kursu lub studiów wchodzą w naturalne interakcje, a wykładowcy doznają realnego poczucia rzeczywistego spotkania z kursantami.

AVATARLAND to także rozrywka:
Rozrywka to tak naprawdę słowo klucz w platformie tego typu. Sam element przemieszczania się utworzoną przez nas postacią, rozmowa z osobami, do których podeszliśmy, wspólny taniec na plaży – to wydawać może się zabawne, ale spróbujcie, to naprawdę niezły FUN!

Na wirtualnej wyspie AVATARLAND możesz:
 Popływać łodzią motorową
 Zagrać mecz piłki nożnej
 Tańczyć na parkiecie przed jedną ze scen
 Podziwiać całą wyspę z latarni morskiej
 Ścigać się, śmiać, rozmawiać i wygłupiać ze spotkanymi osobami

Zobacz, jak to wygląda TUTAJ.