Wspólne działania na rynku telekomunikacyjnym w Polsce zawsze przychodziły branży z trudem. Część regionów potrafiła chwycić się pod łokcie i przeć do przodu jasno wytyczonym kursem. Jednak większość wciąż ryglowała drzwi i czekała na sąsiada z naładowaną strzelbą. A zaryglowane drzwi często zamykały wiele opcji. Szczególnie gdy chodziło o obszary na peryferiach dużych sieci, miast, czy wręcz samotne wyspy technologii pośrodku ciszy, głuszy i przysłowiowego „niczego”. To sprawiło, że polski rynek telekomunikacyjny, ostatni bastion wolnej konkurencji ISP w Europie, z tak dużym optymizmem patrzył w stronę różnego rodzaju izb, stowarzyszeń i integratorów. No, może to i wciąż wykrzywiane w Polsce prawo 😉

iNET GROUP od zawsze pełnił rolę „brakującego pracownika” w zespołach operatorów. Zadaniem iG zawsze było bezpośrednie wsparcie działań przedsiębiorców w ich codziennej pracy i dostarczanie brakujących w małych i średnich biznesach komponentów. Jeśli ktoś jeszcze zastanawiał się skąd puzzel w logotypie, to teraz już chyba nie ma wątpliwości.
Na przestrzeni lat w ofercie wdrożeń i projektów grupy można było znaleźć usługi w obszarach prawa, sprzedaży, technologii i wielu innych. Nawet święcące niegdyś triumfy „grupy zakupowe”, które okupione niemałym wysiłkiem, kończyły się sukcesem. Zespół pomarańczowego puzzla raz po raz wprowadzał nowe formy wsparcia dla ISP, starając się na bieżąco reagować na dynamiczną sytuację rynkowa i potrzeby operatorów oraz ich klientów.

iNET Meeting

Wydarzenie znane chyba wszystkim w branży. Zarówno samym zainteresowanym, jak i dostawcom, producentom, wielu prelegentom i specjalistom związanych z telekomunikacja branż. iNET Meeting już na stałe wpisał się w kalendarz konferencji i eventów. I również dzisiaj, gdy każde nasze działanie determinuje lub stawia pod znakiem zapytania pandemia, możemy liczyć na spotkanie we wspólnym, ogólnopolskim gronie. Tym razem w wersji online, podczas Wirtualnego Kongresu Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych.

SZKOLENIA

Wciąż trwają i wciąż pomagają rozwijać kompetencje Wasze i Waszych pracowników. Oferujemy warsztaty techniczne, szkolenia i praktyki umożliwiające pozyskanie niezbędnych uprawnień czy rozwinięcie skrzydeł na polach sprzedaży, marketingu, obsługi klienta. Stawiamy na nowoczesność, sprawdzonych specjalistów i trenerów i programy szkoleniowe, odzwierciedlające pracę w naturalnych dla każdego ISP warunkach.

iNEWS

Które zaczynało jako mailing, a wyrosło do jednego z najbardziej poczytnych nośników informacji w branży, to nie tylko nasza tuba komunikacyjna, ale również Wasz Cyfrowy Tygodnik dla Operatorów. Jeśli w kalendarzu jest czwartek, to możecie być pewni, że na Waszej skrzynce mailowej pojawi się kolejne wydanie iNEWS. A w nim technologie, felietony, bieżące informacje prawne, testy, wywiady, a nawet czasem odrobina pozbawionego taktu humoru 🙂 Na nas zawsze możesz liczyć.

WDROŻENIA

Czyli to z czego iNET GRUP jest znany na równi co z konferencji i do czego został od samego początku powołany. Usługi pozwalające nawet najmniejszym biznesom telekomunikacyjnym operować w szerszym zakresie i z większą wygodą. Wśród nich możecie znaleźć te najbardziej popularne, jak obsługa prawna, windykacja, VOiP, transmisję, ale również te bardziej miękkie, jak marketing, prywatną opiekę medyczną i wiele innych. Co istotne, prawie wszystkie z nich dostarczane są przez zewnętrznych dostawców, co gwarantuje jakość oferowanych rozwiązań. Nie da się być mistrzem we wszystkim, o czym sami doskonale wiecie. Trzeba polegać na profesjonalizmie z zewnątrz.

iBOOK

Wciąż na czasie i wciąż niezbędne wsparcie reklamowe dla operatorów. Szczególnie tych, którzy pracując w małych zespołach nie mogą sobie pozwolić na choćby bazowe działania marketingowe. W ramach konsultowanej promocji otrzymujecie pełną obsługę facebook, wraz z grafikami, copywritingiem, zarządzaniem promocją w Waszych zasięgach oraz wzory plików produkcyjnych do druku ulotek, plakatów i banerów. Regularnie, przez cały rok.

i-SIGN

Jeśli prowadzisz biznes operatorski i w czasach pandemii nie wypracowałeś lub nie używasz modelu zdalnego podpisywania umów to wkrótce możesz znaleźć się z przysłowiową ręką w nocniku. a to przecież takie proste. Bezpieczny mechanizm FLOW DOG opracowany przez zespół LoVo i odrobina chęci wystarczą. I jak zawsze klasycznie członkom iNET GROUP to się zwyczajnie bardziej opłaca.

DLATEGO, ŻE TO MY

Największa wartością każdej firmy, stowarzyszenia czy przedsięwzięcia są ludzie. I chociaż przez 20 lat kariery pracowałem z różnymi ekipa, to mogę śmiało przyznać, że team iNET GROUP to zespół najbardziej zaangażowanych, kreatywnych i uparcie dążących do celu ludzi, jakich poznałem na zawodowej stopie.
iNET Group pełni rolę integratora branży ISP. Współpracę z Operatorami opiera na znajomości rynku i zaufaniu, które buduje dzięki właściwej komunikacji i integrowaniu branży telekomunikacyjnej. Dostarcza rozwiązania, dzięki którym partnerzy tworzą wspólną, silną markę oraz budują przewagę konkurencyjną.

WSPÓŁPRACA

To słowo, które niezależnie od definicji przyświeca działaniom grupy. Niezależnie od tego czy Twój biznes to 10 000 gniazdek w centrum metropolii czy 300 klientów schowanych przed cywilizacją hen w dolinie, iG zawsze znajdzie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Radiówka, miedź, światłowód, każdy operator stanowi ważny element żywego organizmu polskiego rynku telekomunikacyjnego, którego wewnętrzna współpraca jest jedynym sposobem na trwanie, rozwój i przyszłe sukcesy.

OVIGO

Jeśli jesteś zmęczony telewizją w swojej ofercie i już dawno porzuciłeś nadzieję na zarobek przy udziale platform telewizyjnych, to… mamy dla Ciebie nowoczesną telewizje OVIGO. Bezbolesne wdrożenie, unikatowy model sprzedażowy i wygodne rozwiązania użytkowe sprawiają, że OVIGO to obecnie jedna z najciekawszych propozycji na polskim rynku. A dodatkowo, każdy klient końcowy operatora partnera może z niej korzystać bezpłatnie w bazowym limicie kanałów. Znacie lepszą reklamę pełnych pakietów kanałów niż prosta w dystrybucji darmowa próbka?

SUMA SUMARUM

Było 10? No i dobrze. A wiecie doskonale, że gdybym miał jeszcze trochę więcej czasu przed wydaniem, to pewnie znalazłbym znacznie więcej powodów za tym, aby dołączyć do iNET GROUP. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów i lepiej zrozumieć poszczególne działania, wdrożenia i usługi, to koniecznie skontaktujcie się z Robertem – robert.lis@inetgroup.eu. Czekamy na Was.


Czytaj także:
KRÓLOWIE VOiP ŁĄCZCIE SIĘ