„Dobre jest wrogiem lepszego.” – znacie taką dewizę? Pewnie lepiej znacie wersję „Lepsze jest wrogiem dobrego”? Ale dzisiaj nie mówimy o stabilizacji. Bardzo często „Dobre jest wrogiem lepszego.” przytacza się ją w biznesie, gdy próbuje się uświadomić zapatrzonym w czubki swoich butów przedsiębiorcom, żeby zaczęli myśleć „poza pudełkiem” i zerwali ze swoimi przyzwyczajeniami. To również jedna z mantr szkoły biznesu preferującej wyjście ze strefy komfortu i kładzenie nacisku na dynamiczny rozwój w opozycji do stabilizacji. W naszym słowniku to nie oznacza nic innego jak „reaguj na potrzeby czytelników i zmieniaj formułę”. Dlatego też 7 października zapadła decyzja o pożegnaniu się ze starą i lubianą wersją iNEWS. Sama platforma tygodnika nie ulegnie zmianom. Jednak jej sposób komunikacji będzie inny, lepiej dopasowany do Waszych oczekiwań.

Ostatnie miesiące pokazały nam, że nowi autorzy i nowe kategorie publikacji to dla Was właściwy kierunek rozwoju naszego cyfrowego medium. Co więcej, z końcem października odnotowaliśmy zrównanie ilości odwiedzających iNEWS w tym roku z liczbą odwiedzin z całego 2019. Można śmiało powiedzieć – wciąż cieszymy się Waszym zainteresowaniem. Jednak „kto nie idzie do przodu, ten stoi w miejscu”.
Niektóre z prowadzonych zmian będą subtelne i nie wpłyną bezpośrednio na odbiór tygodnika, jednak inne będą widoczne jak na dłoni. W naszym przekonaniu, to właśnie one pozwolą Wam na większą interakcję z iNEWS.
Już w przyszłym tygodniu dotrzemy do Was z nową formułą iNEWS+. Do zobaczenia.


Czytaj także:
100 LAT iNEWS
PATRZYMY OKIEM ISP