SEP 1kV ONLINE – miejsca wciąż dostępne!

Organizowane przez nas szkolenia mają na celu przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego w tych zakresach – „E” i dozoru – „D” urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Szkolenie SEP 1kV Eksploatacja/Dozór – 400 zł/netto/osoba. Cena zawiera koszty szkolenia, jednego egzaminu i wydanych uprawnień (dodatkowy egzamin na osobę to kwota 319 zł/netto).

Wybierz miasto aby przejść do formularza rejestracyjnego na szkolenia 1kV we wskazanej lokalizacji. Jeżeli w najbliższym czasie potrzebujesz szkolenia w swojej okolicy, napisz do nas na adres robert.lis@inetgroup.eu, zobaczymy co da się zrobić!
HARMONOGRAM szkoleń SEP 1kV na 2 połowę 2020 roku.

30.09.2020 – ONLINE
Program szkolenia obejmuje m.in. wiadomości z zakresu:
• budowy i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych,
• aparatury kontrolno-pomiarowej,
• ochrony przeciwporażeniowej,
• zasad racjonalnego i bezpiecznego użytkowania urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych.
Po zdanym pozytywnie egzaminie uczestnik szkolenia otrzymuje stosowne uprawnienia, których ważność trwa 5 lat.
4 change – Akademia biznesu

30 września – Szkolenia managerskie: Trudne rozmowy… w trudnych czasach

Salka iNET Group – ul. Kolista 25, Katowice.

 ZAREJESTRUJ SIĘ!

Doradca, Trener, Coach, Mediator, Czynny Sportowiec. Przez blisko 20 lat pracowała głównie na stanowiskach menedżerskich w sieciach, korporacjach, oraz w sektorze MŚP powiązanych ze sprzedażą. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu, sprzedaży, budowaniu zespołów w tym rozproszonych, rekrutacji i selekcji personelu.

Absolwentka studiów z zakresu ZZL Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Mediacji Sądowych i Pozasądowych, Coachingu, Psychologii Biznesu, Trener Treningu Interpersonalnego Zaawansowane Narzędzia Trenerskie. Ukończyła szereg kursów i szkoleń między innymi MTQ-odporność psychiczna, AC/DC Assessment Center/Development Center w centrum szkoleń Meritum, Szkołę Trenerów Biznesu SET, Coaching Prowokatywny, Zarządzanie Kulturą Organizacji, certyfikat standardu HRD BP i inne. Prowadziła szereg projektów rozwojowych w zakresie budowania działów sprzedaży, treningu i coachingu pracowników. Specjalizuje się w układaniu relacji w organizacjach, oraz szkoleniach dla Menedżerów. Prowadzi również szkolenia ogólnorozwojowe, komunikacyjne i sprzedażowe. Jest certyfikowanym trenerem standardu HRD BP stawiając na efektywność biznesową szkoleń. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Biznesu gdzie prowadzi zajęcia dla studentów na kierunku Zarządzanie.

Łączy pasję z pracą. Blisko 20 000 godzin jako trener instruktor, około 1200 godzin jako trener kompetencji miękkich. Jest również trenerem jeździeckim i instruktorem hipoterapii, posiada II klasę sportową PZJ. Prywatnie pasjonatka i miłośniczka jeździectwa, jeździ konno od 4 roku życia, oraz uczy innych, rozwija dzieci niepełnosprawne. Uwielbia spędzać czas aktywnie wraz z synem jeżdżąc z nim na nartach, rowerze i kibicując mu na treningach piłki nożnej.

Szkolenia managerskie: Trudne rozmowy… w trudnych czasach
30 września, godzina 10:00 siedziba iNET Group
Koszt uczestnictwa: 399 zł/netto

 ZAREJESTRUJ SIĘ!