BlogBIG20200813c

Szanowni Państwo, powrót jednego z najważniejszych wydarzeń branży stał się faktem! Decyzja o przesunięciu naszego wydarzenia na wrzesień była konieczna, nie tylko ze względu na obostrzenia rządu, ale przede wszystkim z troski o Państwa bezpieczeństwo!
Podczas organizacji eventu wzięliśmy pod uwagę możliwości hotelu związane z kompleksowym wdrożeniem działań zapobiegających COVID-19. Nasz zespół dokłada wszelkich starań i stosuje się do odgórnych zaleceń Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej! To informacja, na którą wszyscy czekali ze zniecierpliwieniem!

Zapraszamy do Hotelu Windsor w Jachrance już 14-17 września!
Nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko dołącz do Nas i szerokiego grona uczestników już zapisanych!
Bawimy się w luźnym, plażowym stylu, relaksujemy się w SPA, odpoczywamy nad zalewem Zegrzyńskim, ale także spędzamy czas pomiędzy stoiskami sponsorskimi i przyswajamy nowości branżowe na wielu prelekcjach, panelach i warsztatach!

Najniższa cena wejściówki obowiązuje tylko do 23.08!
Kliknij poniższy przycisk i baw się razem z nami!

rEJESTRACJA

Dokonywałeś rejestracji na konferencję, która miała odbyć się w Hotelu Wodnik w Bełchatowie?
Dziękujemy, że zdecydowałeś się zostać z nami przy zmianie terminu konferencji! Nie musisz martwić się o ponowną rejestrację lub dodatkowe koszty. Wszystkie dokonane dotychczas rejestracje oraz zakupione noclegi zostaną przeniesione na wrzesień do hotelu Windsor w Jachrance.
Nikt z zarejestrowanych uczestników nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.


 

Czytaj także:
JESIENNY MEETING