BlogBIG20200723d

Wszyscy z dużą ciekawością i zniecierpliwieniem czekamy na powrót konferencji, targów i eventów. Mówiąc wszyscy, mam na myśli nie tylko organizatorów i uczestników, ale również branżę hotelarską, firmy eventowe, gastronomię, agencje reklamowe i wielu wielu innych, którzy stoją za profesjonalnym przygotowaniem każdej konferencji. Od dawna wypatrywaliśmy światełka w tunelu, które pozwoli nam na organizację jesiennego Meetingu. I ku naszemu zadowoleniu, pojawił się nowy projekt rozporządzenia dla hotelarzy i sektora MICE. Przedstawione w nim informacje napawają optymizmem a nam gwarantują możliwość przygotowania wrześniowej konferencji.

Dysponując właściwą i od lat sprawdzoną bazą hotelową jesteśmy w stanie zagwarantować Uczestnikom naszych wydarzeń bezpieczne i zgodne z wymogami prawa warunki. Jak wygląda lista proponowanych wymagań dla organizatorów na dzień dzisiejszy?

  • dystans społeczny skrócony z 2m do 1,5m,
  • Uczestnikom należy zapewnić 2,5mkw przestrzeni na osobę,
  • podniesienie limitu publiczności do 50 procent liczby miejsc przewidzianych dla publiczności na obiektach sportowych,
  • otwarcie dla publiczności hal sportowych z 50-procentowym limitem publiczności,
  • zniesienie limitu na basenach, brak ograniczeń osób na torze oraz w obiekcie,
  • zniesienie limitu osób korzystających z aquaparku,
  • zniesienie obowiązku naprzemiennego zajmowania miejsc w kinach, klubach muzycznych, amfiteatrach oraz muszlach koncertowych.

Proponowane przez nas lokalizacje jesiennego meetingu oraz nasze standardy organizacyjne spełniają powyższe warunki z wielokrotnym zapasem. Dokładna data wydarzenia stoi wciąż pod niewielkim znakiem zapytania, jednak poczynione do tej pory prace pozwalają nam z pełną świadomością stwierdzić – jesteśmy gotowi. Szczegóły najbliższej konferencji przedstawimy już wkrótce.

Mając na względzie przede wszystkim dobro Uczestników i Partnerów naszych konferencji, chcemy poznać Wasze zdanie na temat jesiennego eventu. A mówiąc ściślej na temat Waszego uczestnictwa. Zachęcamy wszystkich, którzy zarejestrowali się na mający się odbyć wiosną meeting oraz wszystkich zainteresowanych wrześniowym wydarzeniem do anonimowej odpowiedzi na jedno krótkie pytanie.

Jesteście gotowi?

guzik


 

Czytaj także:
3 OPCJE NA MEETING