BlogBIG20200709d

Wiemy, że wakacje to czas zasłużonego relaksu i wytęsknionego oderwania od pracy. Ale jak brzmi złota zasada – przedsiębiorca zawsze jest w pracy. Ok, może to bardziej przytaczana na głos klątwa niż zasada, ale musicie przyznać, że sprawdza się w stu procentach. A ponieważ nie sposób zafundować sobie wakacji od obowiązków szefa (tak, to drugie kłamstwo w tej publikacji :)), postanowiliśmy wesprzeć Was w letnich trudach i kontynuować nasze webinary dla Was i Waszych pracowników.

W dotychczasowej serii spotkań warsztatowych z naszymi ekspertami mieliście okazję omówić i przepracować takie tematy jak:

  • Skuteczny Home Office
  • Opcje inwestycyjne OVIGO
  • Proste ćwiczenia komunikacyjne
  • Roll’owanie umów
  • Mikro Marketing
  • Otoczeni przez Idiotów
  • Proces sprzedaży w telekomunikacji

Wszystkie z powyższych znajdziecie w formie nagrań video na naszym kanale YouTube. A co nowego czeka nas w lipcu?

Już 14 lipca, przełożony i długo wyczekiwany, bezpłatny webinar iNET GROUP.

14 lipca, g:13:00 – CRM w zespole;
prowadzący: Marcin Sławek; iNET GROUP Sp. z o.o.
Jak wykorzystać możliwości CRMa w Twojej firmie? Które funkcjonalności najlepiej wpisują się w Twój model działania i strukturę zespołu. Jak oszczędzać czas i środki dzięki właściwemu wykorzystaniu swojego systemu?

Zarejestruj się na BEZPŁATNY WEBINAR.

webrej


 

21 lipca, g:13:00 – Skutki odwlekania w relacjach biznesowych;
prowadzący: Grzegorz Szeliga; iNET GROUP Sp. z o.o.
O prokrastynacji i jej skutkach. Jak przestać odwlekać i zacząć działać. Czy wiesz skąd się bierze i jaki wpływ na Twoje otoczenie ma Twoje odwlekanie? Czy wiesz, że zapewne odwlekasz mimo że nawet tego nie zauważasz? Co się stanie kiedy zaczniesz Działać?

Zarejestruj się na BEZPŁATNY WEBINAR.

webrej


 

30 lipca, g:13:00 – Ma działać jak w zegarku;
prowadzący: Marcin Sławek; iNET GROUP Sp. z o.o.
Ma działać jak w zegarku! W Twoim zespole pojawiają się konflikty? Próbujesz delegować zadania, których realizacja ciągle odwleka się w czasie? Planujesz i myślisz rozwojowo, jednak wciąż z wieloma sprawami jesteś do tyłu? Znam ten ból. Porozmawiajmy o praktykach, które pozwolą nam naoliwić firmowy mechanizm.

Zarejestruj się na BEZPŁATNY WEBINAR.

webrej


 

Wejdź na iNET GROUP YouTube.