BlogBIG20200618f

Dokładnie za dwa tygodnie widzimy się na MITINGO 2020, pierwszym meetingu Online, organizowanym przy współpracy z zespołem OKTEL 6. Sieciowa formuła wydarzenia nikogo już dzisiaj nie dziwi. Szczególnie w przededniu zbliżającej się Wirtualnej KIKE i w obliczu innych wydarzeń Online, których przybywa wokół z każdym kolejnym tygodniem. Co zatem wyróżnia nasze wydarzenie na tle pozostałych eventów?

rejestr

WYGODNE NARZĘDZIE

MITINGO zawdzięcza swoją wielo-platformową komunikację z uczestnikami Akademii KORBANK. Przyjazne i intuicyjne narzędzie doskonale wpasowało się w potrzeby naszego eventu. Do pełnego uczestnictwa w wydarzeniu potrzebujesz jedynie standardowego PC z kamerą i mikrofonem lub dowolne urządzenie multimedialne, takie jak tablet czy telefon. Przyda się też stabilne połączenie sieciowe, jednak bez wygórowanych wymagań. Radiówka, bezprzewodowy modem czy LAN w komórce również w zupełności wystarczą. Bez instalacji czy zbędnego obciążania Twojego systemu, możesz w 100% skorzystać z wszystkich zalet systemu obsługującego MITINGO 2020.

 

SOLIDNA AGENDA

Podczas wydarzenia Online będziesz mógł uczestniczyć zarówno w prelekcjach jak i konsultacjach, odbywających się w czterech głównych, wirtualnych pokojach oraz w pokojach ekspertów i partnerów. Główną przestrzenią tematyczną MITINGO będą: marketing i sprzedaż, prawo i finanse, zarządzanie i efektywność, technologie i narzędzia.

 

PROSTOTA KOMUNIKACJI

Po zalogowaniu do MITINGO sam będziesz decydował o tym, który pokój chcesz odwiedzić i z którym ekspertem rozmawiać. Nasza formuła zakłada zarówno spotkania wieloosobowe jak i możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistami. 2 lipca będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zdobycia wiedzy z „pierwszej ręki”.

 

ZYSKOWNA FORMUŁA

Skupienie na celach i potrzebach Operatorów zapewnia Wam wysoką wartość kontaktów. Zysk, mierzony nie tylko w uzyskanych rabatach i promocjach od dostawców, ale przede wszystkim czerpany z multimedialnych możliwości i wygody jakie daje nowa forma wydarzenia Online, na pewno Cię zaskoczą.

Dołącz do nas i zarejestruj się na MITINGO 2020 już dziś.

rejestr


 

Czytaj także:
MITINGO 2020 MAKING OF