BlogBIG20200618c

Gotowi na Wirtualną KIKE? Pewnie tak. Nie trzeba prasować koszul i pastować butów. Wystarczy wybrać przystojnego awatara i z donośnym tupaniem przemierzać pokoje, biura i sale prelekcyjne generowanego cyfrowo świata. Biznes w wersji 3D może okazać się całkiem atrakcyjną formułą, pełną nowych możliwości i nieodzownej dla konferencji integracji.

Będąc na Wirtualnej KIKE koniecznie odwiedź nasz Showroom – Biuro iNET GROUP. Znajdziesz w nim, poza twarzowym zdjęciem naszego zespołu 🙂 filmową kompilację webinarów iNET GROUP oraz możliwość konsultacji z dyżurującymi w naszym katowickim studio członkami zespołu. Na witrynie naszego biura będziecie mogli sprawdzić harmonogram dyżurów.

Dodatkowo, pierwszego dnia konferencji organizujemy streaming z meczu piłki nożnej, w którym wezmą udział ludzie z branży z całej Polski. Ty też możesz do nas dołączyć. Wystarczy, że posiadasz konsolę PS4, zainstalowaną grę FIFA 2020 oraz wykupioną usługę rozgrywki sieciowej PS PLUS. Mecz w godzinnym wymiarze czasu startuje o 16:00, 23 czerwca. Do drużyn przyjmujemy pierwszych 18 zarejestrowanych uczestników oraz 10 na ławkę rezerwowych. Zapraszamy do gry.

ball