BlogBIG20200610D

W tym miejscu chciałem zacząć od dziwnego rebusa, który rozpoczyna się pewną wielką, włochatą krową z ogromnymi rogami. Zaraz za nią miał stanąć Jerzy Urban ze swoją słynną gazetą. I tu już zaczęły się schody. Może zatem zacznę tak:

„Jak (duża krowa z rogami) nie (gazeta Urbana) włożysz, to nie wyjmiesz.” To jedno z haseł przewodnik, które będę do bólu powtarzał podczas lipcowej prelekcji i warsztatów na MITINGO 2020. Oczywiście spotkamy się w pokoju Marketing i Sprzedaż, jednak niewykluczone, że odwiedzę jeszcze jedną ze scen naszego wydarzenia OnLine. Ale do celu.

Z marketingiem i sprzedażą jest jak ze wszystkim innym w życiu i biznesie. Czas, środki, plan, realizacja, kontrola, korekta… i to wszystko bardzo często kończy się rozłożeniem rąk, szukaniem winnych i smutnym „no nie da się”. Wystarczy kilka małych porażek, aby definitywnie powiedzieć reklamie „nie”, a potem głowić się nad powodami niskiej sprzedaży.

Podczas naszego spotkania obalimy kilka mitów i stereotypów. Porozmawiamy o skutecznych działaniach, które wesprzemy na przykładach. Wskażę Wam kilka kluczowych punktów, dających konkurencyjną przewagę i opowiem jak nie schrzanić wczesnych efektów działań reklamowych. Do zobaczenia na MITINGO 2020!