BlogBIG20200604e

Przed nami nowe i interesujące wyzwanie, którego należytą organizację zapewnia niezastąpiony zespół eventowy iNET GROUP, wsparty ekspercką wiedzą teamu OKTEL. A ponieważ każde branżowe wydarzenie to nie tylko organizacja czasu i wiedzy dedykowanej uczestnikom, zadbaliśmy również o owocną współpracę z Partnerami MITINGO 2020.

Pierwszy Meeting w nowej formule to zupełnie nowe możliwości, pozwalające na budowanie relacji (czyli to co wszyscy lubimy) oraz generowanie skutecznych i rokujących działań doradczych czy sprzedażowych. Wspomniane w publikacji CZTERY POKOJE BEZ KAZIKA założenia to dopiero początek drogi komunikacji, którą przygotowaliśmy dla Was i uczestników na lipcowe wydarzenie. Korzystając z wiedzy i doświadczenia specjalistów OKTEL oddajemy do Waszej dyspozycji funkcjonalną i skuteczną formułę Meetingu OnLine.

Jeśli działasz w szeroko pojętej branży telekomunikacyjnej i szukasz nowych, rentownych form na budowanie i poszerzanie swojego biznesu to nie może Cię zabraknąć na MITINGO 2020! Zadzwoń do nas lub napisz aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy i obecności Twojej firmy na MITINGO 2020.

PabloFin

Paweł Kucięba
iNET GROUP Sp. z o.o.
Kierownik ds. Eventów i PR
tel. 605 906 906
pawel.kucieba@inetgroup.eu


 

Czytaj także:
PLNOG ONLINE ZA NAMI
WIRTUALNA KIKE