BlogBIG0430d

W każdym procesie zmiany można zauważyć 4 naturalne fazy. Czy mówimy o zmianie przyzwyczajeń, zmianie harmonogramu działań czy obowiązków i ról w zespole, zawsze, świadomie lub nie, mamy do czynienia z Zaprzeczeniem, Oporem, Zaangażowaniem i Eksperymentowaniem. Jeśli przyswoimy i zrozumiemy te proste mechanizmy, łatwiej wdrożymy zmiany w naszych firmach i przedsięwzięciach. W bardziej efektywny i płynny sposób wprowadzimy je także w naszych zespołach i wszystkich procesach w przedsiębiorstwie.

Czasem jednak mamy do czynienia z biznesową rewolucją. Wtedy zmiany stają się czymś naturalnym i oczywistym ponieważ są odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku i uczestniczących w nim firm.

Trzy tygodnie temu po raz pierwszy poinformowaliśmy Was o współpracy iNET GROUP z jednym z dostawców systemów dla ISP. Mówiąc systemów, mam na myśli oprogramowanie, za pomocą którego zarządzacie swoimi usługami, rozdzielacie pakiety swoim Klientom, rozliczacie i windykujecie, archiwizujecie komunikację, raportujecie i prowadzicie statystyki. A i to nie wyczerpuje w pełni definicji „system dla ISP”. Czy korzystacie z popularnych na rynku rozwiązań komercyjnych, dostępnych programów open source, czy z zaprojektowanych przez siebie narzędzi – dla wszystkich Was mamy dobrą wiadomość.


Już tylko 60 dni dzieli branżę od premiery nowatorskiego systemu dla ISP.

webLogoMedium


Trwające od ponad roku prace nad NET 360 zaowocowały aktualną wersją, która obecnie przechodzi wieloetapową fazę testów. Zespół iNET GROUP ma przyjemność uczestniczyć w procesie budowy nowej platformy, występując w roli konsultanta i monitora rynku. Przekazując informacje od małych i średnich Operatorów, ściśle współpracujemy z zespołem inżynierów, którzy Wasze potrzeby biznesowe przekładają na funkcjonalności nowego systemu.

NET 360 od początku jest tworzony z myślą o potrzebach Operatorów i zebraniu wszystkich niezbędnych dla firm telekomunikacyjnych procesów w jednym, funkcjonalnym narzędziu. Zalety i korzyści wynikające z jego użytkowania będziemy prezentować w kolejnych wydaniach iNEWS, materiałach video i podczas webinarów instruktażowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o NET 360 i wziąć udział w webinarze OnLine (2 czerwca), poświęconym zaletom i przewagom nowego systemu, zarejestruj się do naszej grupy kontaktowej.

REG


 

Czytaj także:
SYSTEM, KTÓRY PRZESZKADZA