BlogBIG09042020b

Każdy z nas ma swoje priorytety, opinie, praktyki. Każdy inaczej podejmuje decyzje i pracuje w swoim własnym, indywidualnym stylu. Ja również. Myślę jednak, że wszyscy mamy podobne wyznaczniki sukcesu. Dla mnie to pieniądze, satysfakcja i efektywność. Kolejność nie jest tutaj przypadkowa 🙂 I chociaż możecie powiedzieć, że efektywność powinna pojawić się przed satysfakcją, to i tak odpowiem – każdy z nas ma też inne motywacje.

Ponieważ chcę dobrze zarabiać, mieć satysfakcję z pracy i być efektywnym w sowich działaniach, powinienem otaczać się właściwymi ludźmi i korzystać z profesjonalnych narzędzi. Zespół mamy pierwsza klasa a narzędzia z najwyższej półki. Przy zarządzaniu pracą, komunikacją z Klientem i Partnerami, przy produkcji materiałów marketingowych czy każdej innej aktywności, korzystamy z programów i narzędzi, które usprawniają i maksymalnie ułatwiają naszą pracę. Czy tak samo jest u Ciebie?

Będąc w stałym kontakcie z Operatorami w całej Polsce, przeprowadzamy dziesiątki rozmów w tygodniu i odbywamy kilkanaście spotkań, teraz w trybie OnLine. Nasza aktywność sprowadza się do dwóch obszarów: realizacji wdrożeń iNET GROUP u Operatorów i diagnozowaniu potrzeb czy problemów. Robimy to od wielu lat, dlatego z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć – wiemy gdzie Was boli.
Właściwie to podtytułem tej publikacji powinien być „Cyfrowy ból D..” a nie głowy, ponieważ wiele problemów, o których słuchamy stało się tak powszechnymi i długotrwałymi, że do tej pory Wasz ból już dawno zmienił lokalizację 🙂 Dla niektórych z Was, część problemów osiągnęła status nierozwiązywalnych i wspominacie o nich już tylko w formie czarnego humoru.

Najlepszym przykładem, o zgrozo, jest serce Twojego biznesu – system, za pomocą którego zarządzasz usługami dla swoich Klientów, rozdzielasz prędkości i abonamenty. System, który służy Ci do budowania historii komunikacji z Klientami, generowania umów, rozliczania faktur, miękkiej windykacji, generowania raportów. Funkcjonalności upchanych w Twoim, nazwę go roboczo SYSTEMIE jest bez liku i można by je wymieniać do jutra. Niestety jest w nim równie dużo dziur, błędów i nadmiarowego kodu, którego autorem często możesz być Ty sam. Celowo nie wymieniam tutaj konkretnych rozwiązań z nazwy, ale zapewniam, że każdemu z nich daleko do ideału. A im software bardziej elastyczny i otwarty tym więcej wymaga od Ciebie zaangażowania.
Ile to już razy na własną rękę grzebałeś w kodzie, naprawiałeś cudze błędy i traciłeś czas, żeby podnieść funkcjonalność „swojej wersji”? Pamiętasz jak aktualizowałeś wzory umów albo generowałeś raporty? A gdy coś się wysypało i przez miesiąc nie mogłeś wygenerować listy dłużników? To dopiero dobra zabawa, prawda?

Narzędzia, z których korzystasz w pracy powinny pozwolić Ci zarabiać, cieszyć się pracą i podnosić swoją efektywność a nie generować problemy i zajmować czas. Szczególnie jeśli mówimy o narzędziach, na których opierasz swój biznes. Twój system powinien być łatwy w obsłudze i idiotoodporny. Przejrzysty i elastyczny. Bezpieczny i zapewniający możliwość obsługi wszystkich procesów w firmie w jednym narzędziu.
Dlatego czujnym okiem przyglądamy się ostatniej prostej , na którą właśnie wjechał zespół programistów, finansistów i handlowców, tworzących nowoczesne rozwiązanie systemowe dla ISP. Premiera nowej, kompletnej i kompleksowej platformy już wkrótce. Do tego czasu, w pełni wspierając rozwój nowego SYSTEMU, konsultujemy z twórcami niektóre z elementów jego działania i stale monitorujemy Wasze potrzeby. Jeśli jeszcze do Ciebie nie dzwoniliśmy, możesz być pewny, że wkrótce się usłyszymy. Nasz zespół kontaktuje się z wszystkimi operatorami w Polsce i pyta o „Cyfrowy ból głowy”. Gdy usłyszysz w słuchawce kogoś z iNET GROUP, opowiedz mu o swoim systemie. Za co go cenisz a za przeklinasz? Co działa dobrze a co wciąż sprawia kłopoty? Czego oczekujesz od tego typu rozwiązań?

Premiera nowej platformy dla ISP już wkrótce. Czytaj iNEWS i bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami.


 

Czytaj także:
JAK NIE WYDAŁEM 1000 ZŁOTYCH