MM-2018-05-07/09 Wisła już za nami. Górski klimat i wyjątkowe położenie Hotelu STOK przyciągnęło na tegoroczne, wiosenne wydarzenie ponad 600 Uczestników i wielu sponsorów. Tradycją naszych event’ów stało się wyważenie integracji, wiedzy i rozrywki, dzięki czemu majowa konferencja okazała się znacznym sukcesem, przebijając poprzednie pod wieloma względami. Dziękujemy wszystkim MiŚOT‚om za aktywne uczestnictwo a sponsorom i prelegentom za wsparcie merytoryczne i technologiczne.

Dla tych, którzy nie mieli okazji odwiedzić nas w Wiśle oraz tych, którzy chcą wrócić pamięcią do wydarzeń z ubiegłego tygodnia, przygotowaliśmy archiwum materiałów video. Wystarczy odwiedzić na facebook’u profil MiŚOT aby odnaleźć relacje z warsztatów, imprez, wypowiedzi uczestników i pełny zapis prelekcji specjalistów.

Jeszcze raz, dziękujemy za uczestnictwo i Wasze opinie. Dzięki Wam możemy tworzyć kolejne wydarzenia, nowe projekty, właściwe działania, które nie tylko integrują branże ale przede wszystkim budują Wasz biznes.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.